pl

Scarlett 1.0.6

2022-08-31

Jest nam bardzo miło zakomunikować, że Scarlett – nasza oferowana od ponad dekady (!) aplikacja do czytania książek elektronicznych – właśnie otrzymała aktualizację dostosowującą ją do natywnej pracy z procesorami Apple i macOS Monterey. Nową wersję można standardowo pobrać z App Store, a samą apkę znaleźć i kupić tutaj. Niech służy!

Autoryzowane szkolenia Apple w Pradze

2022-04-12

W tym tygodniu szkolimy w przepięknej o tej porze roku Pradze! 🍁 Do zobaczenia! 👍

Warszawskie Dni informatyki 2022

2022-03-31

Serdecznie zapraszamy na prowadzone w ramach tegorocznej edycji Warszawskich Dni Informatyki sesje dot. platform Apple prowadzone przez naszych trenerów – Jolantę Soję oraz Miłosza Staszewskiego.

Tym razem deweloperom postaramy się przybliżyć kwestie związane z poprawnym zapewnieniem wsparcia dla technologii dostępności (accessibility), a każdemu użytkownikowi Maca – jak na co dzień zyskać supermoce dzięki App Resume (state restoration)!

Do zobaczenia! 🙂

Szkolenie MacGadki – Edycja Specjalna 2022

2022-02-10

W czasie minionego weekendu mieliśmy okazję prowadzić specjalną edycję legendarnego Szkolenia z podstaw macOS podcastu MacGadka. Tym razem była ona zorganizowana bezpłatnie dla osób należących do Klubu MacGadka+ oraz wspierających audycję. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność i świetnie spędzony wspólny czas, Specjalne podziękowania kierujemy do firmy Wózki Widłowe Lifter za pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

P. S. Wszyscy uczestnicy byli zaszczepieni.

Webinar: Nadchodzące zmiany na platformach Apple z perspektywy biznesu

2021-09-23

W trakcie tej sesji postaramy się przyjrzeć zaprezentowanym na tegorocznej edycji konferencji WWDC zmianom z punktu widzenia prowadzących biznes. Wspomnimy o technologiach takich jak rewolucyjne Object Capture, Live Text czy Visual Look Up, ale również opowiemy o Universal Control i usprawnieniach w zakresie zarządzania urządzeniami Apple w organizacji. Jeśli chcesz się przygotować na premiery najnowszych rozwiązań z WWDC – zapisz datę i dołącz do nas!

Faktura 1.5.10

2021-09-20


Właśnie udostępniliśmy Fakturę 1.5.10. Wprowadza ona standardową garść pomniejszych zmian oraz poprawek.

Miłego aktualizowania! :)

Webinar: Podstawy zabezpieczeń iOS/iPadOS

2021-09-04

Wszyscy cenimy iPhone'a i iPada za ich wygodę i niezawodność. Bardzo często jednak – co podkreśla także samo Apple – wskazuje się również bezpieczeństwo oraz możliwą dzięku temu dbałość o prywatność danych użytkownika. W czasie tego webinaru porozmawiamy o technicznych aspektach zagadnienia, z podziałem na sprzęt, oprogramowanie oraz usługi. Zapraszamy!

Webinar: Apple Business Manager

2021-08-18

Apple Business Manager to oparte o przeglądarkę internetową narzędzie odgrywające kluczową rolę w jednym z typowych scenariuszy wdrożeniowych: w pełni automatyzowanym wdrożeniu. Podczas naszego webinaru omówimy design portalu, jego możliwości, a także przedyskutujemy procedurę rejestracji podmiotu. Porozmawiamy także o licencjonowaniu aplikacji i innych treści, a także skupimy się na dodatkowych opcjach, które Aple Business Manager oferuje w tym zakresie. Dołącz do nas już 25 sierpnia o godzinie 18:00 CEST

Webinar: Uniksowe fundamenty macOS

2021-07-16

Już 12 sierpnia o 18-tej odbędzie się kolejny z naszych webinarów – tym razem poświęcony uniksowym podstawom macOS. Powiemy sobie co to w zasadzie oznacza, czym Maki różnią się od innych systemów POSIX-owych i jakie możliwości wnosi. Zapisz sobie tę datę – i przyłącz się do dyskusji!

Webinar: Find My oraz AirTagi

2021-07-10

Przez lata Apple oferowało możliwość namierzania zgubionych urządzeń za pośrednictwem usługi Find My device. Niedawno zyskała ona nowy wymiar, a wraz z nim na rynku zadebiutował kolejny produkt: AirTag. Dołącz do nas i dowiedz się więcej na temat AirTagów oraz dwóch obliczy Find My.

Starsze wpisy